Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę
Koszt dostawy 12,00 zł
W koszyku brakuje 400.00 do darmowej wysyłki.
do kasy suma: 12,00 zł

Płatności

Wybierając tzw. płatność ON-LINE:

W sklepie z ekologiczą żywnością Ryneczekbio.pl możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem elektronicznym lub zwykłym przelewem bankowym.

Przy płatności kartą lub przelewem elektronicznym - Twoja wpłata zostanie zaksięgowana "prawie" natychmiast i będziemy mogli od razu rozpocząć realizację zamówienia.

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

1. Płatności natychmiastowe BlueMedia oraz Przelewy24

2. Karty płatnicze:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

3. ApplePay

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

BlueMedia

Platnosc przy uzyciu BlueMedia w sklepie dla dzieci Babyboutik.pl 

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Wybierając opcję płatności za pobraniem:

  • za przesyłkę zapłacisz dopiero kurierowi przy odbiorze przesyłki.
  • pamiętaj, żeby w dniu odbioru przesyłki, mieć przy sobie (mniej więcej) wyliczoną kwotę, jaką musisz zapłacić za zamówienie.

 

płatność za pobraniem babyboutik.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl